Zarządzanie inwestycjami w programie Instalator365

Aby zacząć pracę z inwestycją, w pierwszej kolejności musimy uzupełnić bazę danych kontrahentów o pierwszego klienta (firma lub osoba fizyczna). Przed utworzeniem inwestycji dobrą praktyką jest globalne ustawienie etapów inwestycji. Jest to pełen zakres świadczonych usług przez państwa firmę.

Dzięki zdefiniowaniu globalnych etapów inwestycji tworzenia tej konkretnej inwestycji będziemy mogli wybierać wymagany zakres prac. Przy tworzeniu kolejnych inwestycji potarzamy tę czynność. Kolejno w tabeli inwestycje i tworzymy nową inwestycję, dla odpowiedniego klienta. Następnym krokiem jest wybór świadczonych usług tej inwestycji zgodnie z globalnymi ustawieniami etapów. Dodatkowo możemy wprowadzić kolejność usług, wartość etapów inwestycji, ale nie musimy tego robić.

W oknie inwestycji pracujemy w taki sposób, że oznaczamy zrealizowane etapy. Do każdego etapu możemy: 1. załadować własne załączniki-od oferty poprzez projekt, kończąc na zdjęciach wykonanej pracy i formularzu odbioru, 2. prowadzić notatki, 3. rozliczyć finansowo, 4. przydzielić odpowiednią osobę lub osoby.

Podsumowując, okno inwestycji jest konkretną bazą danych, o planowanej, realizowanej oraz zrealizowanej pracy. Po upływie miesięcy ta baza staje się kopalnią wiedzy i informacji, przydatną podczas serwisowania lub usuwania awarii na starej inwestycji. Jeśli chcesz przetestować nasz program to wypełnij formularz.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!