CRM w Instalator365

Prosty CRM, czyli system zarządzania relacjami z klientami, stał się niezbędnym narzędziem dla wielu małych firm. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja jest ogromna, a klienci wymagają coraz większej uwagi, właściciele firm muszą być w stanie skutecznie zarządzać bazą klientów i monitorować ich potrzeby.

Instalator365 to jeden z programów CRM dla małych firm, który w szczególności dedykowany jest branży budowlanej. Dzięki niemu firma może skutecznie zarządzać bazą klientów i monitorować etapy sprzedaży. Moduł kontrahentów jest dokładnie taki jak potrzebują firmy instalatorskie, co oznacza, że program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Jedną z najważniejszych cech dobrego systemu CRM jest prosta baza danych. W przypadku Instalator365 jest ona stworzona tylko jeden raz i jest wspólna dla różnych typów pracowników w firmie. Dzięki temu można skutecznie koordynować działania wewnątrz firmy i łatwo zarządzać danymi klientów.

W programie znajduje się również moduł sprzedażowy, który umożliwia śledzenie etapów sprzedaży i podejmowanie odpowiednich kroków. Na każdym z etapów sprzedaży, osoba może sobie zostawić notatkę z odpowiednim przypomnieniem, co pozwala na lepsze zarządzanie czasem i zadaniami. Dodatkowo, dzięki możliwości tworzenia własnych i dowolnych statusów, można łatwo filtrować klientów i wskazać tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali.

Instalator365 to również system CRM online, co oznacza, że dane klientów są dostępne z każdego miejsca i o każdej porze. Wszystkie dokumenty, planowanie prac oraz notatki są w jednym miejscu, co ułatwia pracę całej firmie.

Oprócz tego, program umożliwia korzystanie z masowej bramki SMS, co pozwala na szybkie i skuteczne komunikowanie się z klientami. Dzięki temu można wysyłać informacje o nowych produktach, przypomnienia o wizytach lub promocjach.

Wnioskując, system CRM to niezbędne narzędzie dla każdej małej firmy, która chce skutecznie zarządzać relacjami z klientami. Instalator365 to jeden z programów, który spełnia wszystkie potrzeby branży budowlanej i umożliwia skuteczne zarządzanie danymi klientów w każdym etapie ich relacji z firmą.

Już dziś przetestuj pełną wersję Instalator365 przez 37 dni ! A w razie jakichkolwiek pytań napisz do nas.

 

 

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!