Zarządzanie czasem i zadaniami w branży budowlanej. Zmiana – od czego zacząć? – cz.2

Ale skoro można lepiej, efektywniej, sprawniej – to być może warto spróbować! To, od czego warto zacząć, to zmiana myślenia. Nasza praca wydaje nam się oczywista. Jednak jak się bliżej przyjrzeć, każda budowa domu, także prace wykończeniowe to proces niezwykle złożony, do tego dochodzą obowiązki związane z prowadzeniem firmy, zarządzanie inwestycjami budowlanymi – to potężne przedsięwzięcie, które wiąże się z wieloma wyzwaniami. Zacznijmy zatem myśleć o tym, co robimy, jako o projekcie – złożonym procesie. Sama świadomość ogromu zadań i aspektów naszej pracy, które warto zmodyfikować, może nas przytłaczać. Z tego chaosu i niepokoju, który możemy w tej chwili odczuwać wyprowadźmy już ważną dla nas informację – kiedy mamy za dużo zadań i chcemy zrobić wszystko naraz, nie mamy komfortu potrzebnego do skutecznego działania. Dlatego tak teraz, jak i na co dzień w pracy, musimy planować, ustalać hierarchię działań i trzymać się naszego harmonogramu budowy domu. Wówczas praca nie będzie tak stresująca, wszystkie najważniejsze zadania zostaną wykonane, a może nawet uda się całkowicie zrealizować wszystkie etapy budowy domu. Tę metodę warto też stosować w życiu prywatnym. Planowanie zakupów, wyjazdów, odpoczynku, czy rodzinnych aktywności, sprawi, że nie umkną nam one w natłoku obowiązków pilnych, nieplanowanych, albo tych „na wczoraj”. Dzięki temu możemy poczuć większy spokój i równowagę między różnymi sferami życia. A to przecież będzie miało odzwierciedlenie także w naszej pracy, w komunikacji ze współpracownikami i atmosferze, którą stworzymy wokół siebie.dicunt facilisis sit et.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!