Zarządzanie czasem i zadaniami w branży budowlanej. Czyli jak zarabiać więcej, pracując mniej?- cz.1

Z pewnością znacie swoją branżę budowlaną i instalacyjną najlepiej. Wiecie, jakie trzeba wykonać zadania, jak zacząć budowę domu i jak wygląda cały harmonogram prac budowlanych – cały proces budowy domu krok po kroku, do końca. Macie doświadczenie, potrzebną wiedzę i umiejętności. To, co chcemy wam zaproponować, to wspólne zastanowienie się, czy można przeprowadzać te kolejne zadania bardziej efektywnie, czy – patrząc z waszej perspektywy, można by zaoszczędzić czas i energię? Praca to bowiem tylko część naszego życia, pozostałe elementy: odpoczynek, rozwój osobisty, relacje – nie powinny zostać zaniedbane. To ważne dla naszego samopoczucia, ale także dla efektywności naszej pracy. Dbając o równowagę zapewniamy sobie długotrwałe stabilne zaangażowanie w nasze obowiązki. Nie grozi nam wtedy wypalenie. Miejmy to zawsze na uwadze, żeby pracę równoważyć regeneracją, także wśród bliskich. Oczywiście możecie mieć wątpliwości, czy to realne. Instalacji i robót budowlanych jest tak dużo, że nie starcza doby. Trudno znaleźć chwilę na podstawowy odpoczynek. Wierzymy, ba, wiemy, i chcemy się z wami tą wiedzą podzielić, że jest możliwe do pogodzenia zachowanie życiowego balansu i zarazem efektywna praca. Klucz tkwi w dobrym zarządzaniu czasem i zadaniami. Oczywiście każdy z nas jest inny, nieco odmiennie układa sobie w głowie informacje, inaczej układa harmonogram prac budowlanych, pracuje, co innego nas motywuje. Niemniej są pewne wspólne punkty, w obrębie których można podjąć zmiany, czasem drobne korekty, które będą miały wpływ na przebieg całości procesu naszej pracy. Musimy też pamiętać, że wraz z nami zmiany doświadczą nasi pracownicy terenowi – instalatorzy, współpracownicy, a także klienci. Istotne, żeby wszystkim przyniosła korzyści.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!