W Wieliczce było prawie 100 osób!

Moja prezentacja Instalator365 zwykle zajmuje ok. 15-20min. Na początku skupiam się na wszystkich problemach, jakie mają firmy budowlane. Wiele z tych historii powiela się, dlatego nasze oprogramowanie wychodzi naprzeciwko tym problemom.

Firmy zgłaszają, że:

  • nie mają czasu,
  • nie mają czasu na biurokrację,
  • używają wielu narzędzi (notatki, kalendarze, dyski, komunikatory),
  • szukają CRMów, żeby poprawić sprzedaż,
  • sprawdzili podstawowe aplikacje i programy dostępne na rynku i doszli do wniosku, że można by było to lepiej połączyć,
  • mają planowanie serwisu w Excelu, chcieliby to bardziej automatyzować.

Większość tych problemów poruszam w sekcji FAQ.

Instalator365 skutecznie łączy funkcje kilkunastu aplikacji w jeden program i jest na tyle prosty w obsłudze, że nie wymaga dodatkowego czasu i informacji. W programie jest tylko to, co potrzeba, do ewidencji klientów, sprzedaży, prowadzenia i planowania prac, zbierania dokumentacji oraz planowania i zarządzania serwisem.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!