W Gdańsku też było spore zainteresowanie Instalatorem365

Na szkoleniu 26.05.2022 „Rekuperacja w praktyce” w Gdańsku było dużo ciekawych firm. Spore zainteresowanie wśród serwisantów wzbudził program instalator365. Nasz program instalator365 sprawdza się nie tylko podczas prowadzania instalacji i zarządzania kilkoma instalatorami, ale również w późniejszym etapie. Ważne dla nas jest co dzieje się po czasie na instalacji, w ten sposób dbamy o klienta. Jak zawsze prowadzenie budów na Messenger i WhatsApp, może się sprawdza na krótką metę. Może nawet się sprawdza na średnim dystansie, dla małej dwuosobowej ekipy. Problemy zaczynają się po jakimś czasie jak trzeba odnaleźć TO zdjęcie, od TEGO klienta. Tutaj może mieć problem sam klient, który coś pozmieniał i żąda naprawy. Albo może to być inna ekipa, która zrobiła swoje i nie dotykała przecież naszej instalacji. W instalator365 mamy wszystko pod ręką, w danej inwestycji mamy pliki, notatki oraz TE zdjęcia zrobione na koniec.

www.reqnet.pl

www.peflex.pl

www.inprax.pl

www.cennik24.pl

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!