Premiera programu Instalator365

W poniedziałek 15.05.2022 wyłączamy wsparcie IT naszego programu do zarządzania czasem zadaniami inwestycjami dla branży budowlanej Inprax(Windows). Program nie będzie dalej rozwijany z kilku powodów głównie, dlatego że zmieniła się strategia środowiska operacyjnego Windows. Microsoft dla swojego pakietu biurowego powoli odchodzi od programów zainstalowanych na dysku komputera. Nasi użytkownicy raportowali nam, że na Windowsie program chodzi wolno. To prawda, rzeczywiście tak było i nie był to problem pamięci. Office oraz inne programy przenoszą się do chmur, oraz przeglądarek. My również podążamy tym trendem. Bazując na doświadczeniu użytkowników Inprax(windows), zbudowaliśmy od nowa nasz program Instalator365. Największą zmianą jest nowe podejścia do procesu zarządzania inwestycjami, który znacznie uprościliśmy. Przypomina to dysk z informacjami i statusami poszczególnych etapów realizacji inwestycji. Dużo zmian wprowadziliśmy w kalendarzu oraz sposobie zarządzania pracownikami i zadaniami. Naszym celem jest usprawnienie zarządzania czasem zadaniami inwestycjami w całej branży budowlanej. Nie skupiamy się tylko na instalatorach. Chcemy pomagać rozwijać Twój biznes oraz żeby Twoi klienci otrzymywali swoje domy w pełni satysfakcji. Dlatego uruchomiliśmy narzędzie Instalator365. Nazwa programu nawiązuje do pakietu biurowego Microsoftu-Office365. Do branży instalacyjnej i budowlanej nawiązujemy nazwą-Instalator. 365-oznacza dostęp do bazy inwestycji i pełną historię, która jest dłuższa niż 365 dni w roku. Obecnie pracujemy nad rozwojem serwisu i nowymi funkcjami. Jeśli interesuje Cię dopasowanie naszej aplikacji do procesu w twojej firmie, to umów się ze mną na bezpłatną konsultację. Jeśli chcesz przetestować nasz program to wypełnij formularz.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!