Pompy ciepła szukają instalatorów

Nasz klient Firma Zachodniopomorskie Centrum Instalacji PAJOS rozwija się szybko. Dodatkowo inwestorzy rzucili się na instalacje pomp ciepła. W związku z tym w województwie zachodniopomorskim oraz na terenie Niemiec jest sporo pracy. Naprawdę jest tego sporo! Szukamy instalatorów pomp ciepła, ale jeżeli nie jesteś instalatorem, masz okazję się przeszkolić i nim zostać.

👉Napisz do Nas, jeśli jesteś zainteresowany.

💶 Dobre stawki.

www.zcipajos.pl

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!