Instalator365 przed szeroką publiką w Katowicach.

Emocje po pierwszej prezentacji Instalatora365, powoli opadły. W Katowicach zaprezentowałem możliwości i365 przed szerokim gronem. W Sali konferencyjnej podczas szkolenia „Rekuperacja w praktyce” było 75 osób. Zebrani reprezentowali szeroko rozumianą branżę budowlaną, w większości byli to instalatorzy. Zakres pracy i usług wykonywanych przez te firmy dotyczy całej budowlanki. Byli przedstawiciele wentylacji, ogrzewania, elektryki, okablowania strukturalnego oraz wod-kan. Warsztaty o nowoczesnej wentylacji stawiały nie tylko na wiedzę teoretyczną, a również na cenną praktykę. Uczestnicy mogli zobaczyć rekuperator od środka i przejść przez cały proces jego uruchomienia. Na koniec szkolenia przedstawiłem problemy, które rozwiązuje program do zarządzania czasem i zadaniami dla instalatorów. Pierwsza informacja zwrotna była bardzo pozytywna, dlatego kilka firm jest w fazie testowania oprogramowania i365.

 

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!