Instalator365 na szkoleniach z branży budowlanej

24.05.2022 w Katowicach podczas szkolenia „Rekuperacja w praktyce-przejdź z Nami cały proces montażu od A do Z” omówię problemy, z którymi borykają się instalatorzy oraz rozwiązania tych problemów. 26.06.2022 w Gdańsku, podczas szkolenia o tej samej tematyce znowu przedstawię swoją prezentację o tym, jak instalator365, sprawdza się budowlance i branży instalacyjnej. 

Link do szkoleń.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!