Firmy instalacyjne, a chaos i porządek

Dużo firm instalatorskich nawet jednoosobowych, zwraca uwagę, że nie ma nawet czasu prowadzić swojego biura. Często najlepsi instalatorzy, którzy zostawiają po sobie schludne instalacje -a klient jest bardzo zadowolony, przyznają, że nie prowadzą żadnej ewidencji z pracy. Tydzień w tydzień, miesiąc w miesiąc to kolejne budowy, następne instalacje. Brakuje możliwości poukładania sobie ofert, zadań, plików, notatek z rozmów z potencjalnymi klientami albo z inwestorami. Z przeprowadzonych rozmów z instalatorami wynika, że większość z nich jest świadomych, że szukanie informacji o budowie czy kliencie w takim stanie jest trudne i chaotyczne i jest to patowa sytuacja. Instalatorzy zwracają uwagę, że chcieliby prowadzić swoje biuro online, ale nie wiedzą jak. Innym ważnym aspektem jest budowanie sobie solidnej historii z robót, która przyda się po roku albo latach. Kiedy klient zadzwoni i zapyta o serwis, to w obecnej sytuacji ciężko jest sprawnie wyszukać informacje. W instalator365 każda firma ma możliwość gromadzenia informacji o klientach. Kolejnym etapem pracy nad Klientem, jeśli jest zakontraktowany na prace, jest Inwestycja. Inwestycja umożliwia kontrolowanie oraz zbieranie wszystkich informacji o realizowanej inwestycji. Poświęcając kilkanaście minut dziennie, na prowadzenia biura w instalator365, instalatorzy otrzymują łatwość w dostępie do informacji. Dzięki temu po paru miesiącach mniej więcej systematycznej pracy instalatorzy mają biuro utrzymane w porządku. Przetestuj demo instalator365, wypełniając formularz na www.instalator365/demo.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!