Do czego służy program Instalator365 w firmach z branży instalacyjnej?

Podstawowe funkcje to: dodawanie zadań, przydzielanie ich konkretnym osobom oraz komunikacja dotycząca współpracy w ramach zleconych zadań. Instalator365 został opracowany w oparciu o różne metodologie, przede wszystkim zaś bazuje na popularnej metodzie organizacji zajęć Getting Things Done. Do programu zaimplementowano najlepsze rozwiązania, które skutecznie sprawdzają się w branży budowlanej i instalacyjnej . Uniwersalne oprogramowanie umożliwia różnorodne praktyczne zastosowania w zależności od potrzeb poszczególnych firm, które zdecydowały się z niego korzystać. PRAKTYCZNE PRZYKŁADY WYKORZYSTANIA INSTALATORA365: Pierwszy klient wykorzystuje pełną funkcjonalność programu: ustala harmonogram prac dla kilku ekip montażowych, monitoruje przepływ materiału oraz finansów na różnych etapach realizacji inwestycji, tworzy bazę klientów oraz dokumentację i historię prac. Kolejny nabywca używa funkcji komunikowania się wewnątrz dużego zespołu i pracuje na wspólnych plikach, tworząc bardzo dużą bazę danych klientów (kilka tysięcy klientów) i dokumentację techniczną. Trzeci usługobiorca korzysta z całkowicie spersonalizowanych i zautomatyzowanych formularzy inteligentnie zarządzających danymi. Przy użyciu Instalator365 buduje coraz większą bazę danych, która służy do poprawnej instalacji urządzeń. Do komunikacji używa aplikacji mobilnej.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!