Blog o zarządzaniu czasem i zadaniami w branży budowlanej

 

Postanowiliśmy, że będziemy prowadzić bloga i będziemy się z Wami dzielić swoją wiedzą o zarządzaniu czasem i zadaniami. Na początek w kilku słowach o historii. Dzięki temu, że poszukiwaliśmy nowych rozwiązań redukujących czas montażu paneli fotowoltaicznych w firmie lokalnej i rodzinnej, powstała nasza aplikacja. Pierwsze prace programistyczne zaczęliśmy już 6 lat temu. Na przestrzeni lat wdrażaliśmy i testowaliśmy różne funkcjonalności. Dążyliśmy do zoptymalizowania procesu zarządzania zadaniami oraz równoległej pracy kilku zespołów. Obecnie nasza aplikacja jest przystosowana każdej średniej i małej firmy działającej budowlance. Obsługujemy firmy serwisowe, wykończeniowe, instalacyjne oraz remontowe. Będzie dużo ciekawostek o tym, jak skutecznie zarządzać czasem i zadaniami w branży budowlanej. Naszą pasją jest dbanie o dobrą organizację pracy na budowie oraz w biurze.

Zapraszam do przetestowania Demo oraz bezpłatnej prezentacji online.

Wersja mobilna instalator365 już jest!

Wersja mobilna już działa! Przydzielanie zadań pracownikom jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Teraz dzięki aplikacji mobilnej mobilny pracownik może mieć dostęp do swojego kalendarza i podstawowych danych o inwestycji oraz klientach. Aplikacja działa na różnych systemach operacyjnych, takich jak IOS i Android, i jest dostępna dla wszystkich urządzeń obsługujących przeglądarki, takich jak Chrome, Safari, Samsung czy Firefox.

Przeczytaj więcej

CRM w Instalator365

CRM, czyli Customer Relationship Management, to system zarządzania relacjami z klientami, którego celem jest poznanie klientów i dostarczanie im lepszej obsługi. Dzięki programom CRM można łatwo zarządzać bazą danych klientów, procesem sprzedażowym oraz planować działania marketingowe.

Przeczytaj więcej

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Napisz do nas!